Zaposlitev

Tehnična podpora uporabnikom / Helpdesk

Opis delovnega mesta
Si želiš ustvariti ali nadgraditi svojo kariero v svetu tehnoloških rešitev?
Delo v tehnični podpori uporabnikom obsega nudenje pomoči strankam, ki potrebujejo osnovno pomoč pri uporabi storitev pri Domovanju. Večino dela se opravlja preko e-pošte, telefona ali spletnega klepeta.

Naše poslanstvo je, da tehnično kompleksne rešitve poenostavimo in jih naredimo prijazne za končnega uporabnika, zato vedno iščemo nove načine (in postopke), kako lahko še izboljšamo uporabniško izkušnjo.

Še posebej smo ponosni na našo bazo znanja, polno uporabnih in praktičnih člankov, ki jih boš redno dopolnjeval in urejal

Pogoji za zaposlitev
V našo ekipo se boš super vključil/a če:

- rad/a delaš v ekipi,
- se hitro učiš
- si natančen/a in proaktiven/a,
- si vedoželjen/na,
- si iznajdljiv/a in usmerjen/a h konstruktivnim rešitvam,
- si prijazen/a in pozitivno naravnan/a.

Poleg vseh zgoraj naštetih lastnosti pa boš dodatne točke dobil/a, če imaš:

- odlično znanje angleščine,
- dobro poznavanje spletnih brskalnikov in odjemalcev e-pošte,
- izkušnje na področju spletnih storitev (spletne strani, gostovanje spletnih strani, registracija domen, DNS ...),
- izkušnje z izdelavo in vzdrževanjem spletnih strani (WordPress & WooCommerce ter ostali CMS-ji),
- izkušnje z nadzorno ploščo cPanel, Plesk ali DirectAdmin
- izkušnje z nudenjem podpore uporabnikom.

Kandidatom ponujamo
Mesečna plača sega od 1.300 € do 2.000+ € bruto / mesec, odvisno od izkušenosti ter uspešnosti (o začetnih številkah se pogovorimo na spoznavnem sestanku).

Zaposlitev je redna.

Poleg tega ti pripada:
- regres v višini cca 2.000 € neto oz. najvišji neobdavčljiv znesek,
- dodatek za prehrano v znesku 7,96 € na dan neto in
- dodatek za prevoz na delo po zakonu (0,21 € na kilometer).

Poleg samih številk obstaja še vrsto drugih simpatičnih razlogov, zakaj se ti splača prijaviti.

V naši ekipi vlada pozitivna energija, s katero bo pridobivanje novega znanja še lažje. Še posebej, ker velikokrat odidemo na konference in tečaje.

Za še bolj uspešno delo bomo za tebe poskrbeli z neomejeno količino sveže kave in čaja, v poletnih dneh pa je vedno na voljo zamrzovalnik, poln sladoleda.

Za sproščenost in še boljše vzdušje v pisarni pa poskrbijo turnirji v namiznem tenisu in PIZZA petki. : )

Kako se lahko prijaviš?
Preprosto – svojo prijavo na delovno mesto pošlji na elektronski naslov zaposlitev@domovanje.com do vključno 31.01.2024.

Prosimo, da poleg prijave priložiš svoj življenjepis v Europass obliki, vsa potrebna dokazila in podatek, na katero delovno mesto se prijavljaš. Veseli bomo, če boš v prijavo vključil tudi informacijo, kje si zasledil naš oglas za delo.

V kolikor te na podlagi poslanega prepoznamo kot potencialnega/o kandidata/ko za našo ekipo, te bomo v najkrajšem možnem času kontaktirali.
Komaj čakamo, da se spoznamo,

Ekipa Domovanje

Informacije

01 77 77 888
info@domovanje.com

Webtasy, d.o.o.
Pod hribom 55
1000 Ljubljana
Slovenija

O podjetju >

Zaposlitev >
Spremljajte nas

Podprti načini plačila
Garancija zadovoljstva
Domovanje
© 1999 -  Webtasy, d.o.o. | Vse cene so v € in vključujejo DDV. | *Cene izražajo trenutno veljavno akcijo
Prijavite se na e-novice:

Podjetjem pomagamo pri uspehu!     1. v regiji
200.000 registriranih domen
100.000 zadovoljnih naročnikov
    1.000 izdelanih spletnih strani
75 sodelavcev se trudi za vas
20 let spletne tradicije
Zaupajo nam veliki in mali podjetniki

Podjetje Skupine DHH
Zavrni